CLG-150-12: IP67 rated. Cable for I/O connection.
Meanwell CLG-150-12, 12V 150W
CLG-150 series – 150W Single Output Switching Power Supply
• Universal AC input / Full range (up to 295VAC)
• Built-in active PFC function
• High efficiency up to 91%